Realizowana w latach 2016-2021 inwestycja Osiedle Bończyk – Ptaki w Mysłowicach to pierwsza realizacja Spółki i niewątpliwie jedna z najatrakcyjniejszych inwestycji deweloperskich na mysłowickim rynku mieszkaniowym.

Najmocniejszą stroną projektu jest jego lokalizacja w zacisznym miejscu Mysłowic przy ulicy Katowickiej. Miejsce to jest doskonale skomunikowane ze wszystkimi dzielnicami Mysłowic oraz sąsiadującymi miastami – dzięki bezpośredniemu dostępowi do lokalnych rozwiązań komunikacyjnych i drogowych. Znajdujące się w najbliższym otoczeniu m.in.: szkoły, żłobek, przedszkola, sklepy, ośrodki sportowe oraz centrum miasta Mysłowice sprawiają, że inwestycja jest atrakcyjna i przyjazna dla mieszkańców.

W ramach inwestycji Bończyk-Ptaki powstało 286 funkcjonalnych mieszkań w dziesięciu budynkach i łącznie 375 miejsc postojowych w garażach podziemnych oraz przed budynkami.

W czterech budynkach na parterze i pierwszym piętrze znajdują się mieszkania jednopoziomowe, a na drugim piętrze i poddaszu mieszkania dwupoziomowe.

W pozostałych sześciu budynkach na wysokim parterze są mieszkania z ogródkiem, a na ostatnim trzecim piętrze – mieszkania z tarasem.